marcin@marcinbakiewicz.pl

Antyfest Antyradia już po raz 14.

Antyfest Antyradia już po raz 14.

Antyfest Antyradia to coroczny konkurs, którego głównym celem jest promocja młodych i zdolnych zespołów rockowych. Zgodnie z regulaminem zgłaszać się może każdy, kto nie ma podpisanego kontraktu płytowego i płyt w sprzedaży fizycznej. Do tej pory odbyło się 14 finałów Antyfestu Antyradia, z roku na rok staramy się nasz konkurs rozbudowywać, nieco przeszkodziły nam covidowe zawirowania, ale pokonaliśmy je i od dwóch lat Antyfest Antyradia ma swój finał na Letniej Scenie klubu Progresja.

W tym roku w szranki stanęło ponad 250 zespołów, z których 30 przeszło do drugiego etapu, a w finale wylądowało ich pięć: Averme, Inclusion, Crimson Lips, Solum i TainT. Zespoły zagrały po 30 minut po czym jury w corocznym składzie: Andrzej Puczyński, Wiesław Weiss, Marek „Prezes” Laskowski i ja, jako przewodniczący udało się na obrady. Tutaj dodam, że obradowanie wspólnie z tuzami polskiej branży muzycznej to dla mnie fantastyczne przeżycie!

Po obradach postawiliśmy na zespół Inclusion, który wygrał Antyrfest Antyradia 2022. Wyróżnienie zdobyła formacja Solum. Wszystkim zespołom gratuluję i życzę powodzenia! A fotka z jurorami i statuetką, która jest jedną z nagród, na pamiątkę.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.