marcin@marcinbakiewicz.pl

Gitarowy Rekord Świata we Wrocławiu

Gitarowy Rekord Świata we Wrocławiu

Ależ to była pracowita majówka! Najpierw Fryderyki w Szczecinie, a następnego dnia podróż ze Szczecina do Wrocławia. Po prawie 5 godzinach w TLK dojechałem do stolicy Dolnego Śląska, po godzinie dobiła większość antyradiowej załogi, a następnego dnia, już w pełnym składzie zameldowaliśmy się na wrocławskim Rynku.

W ubiegłym roku miałem przyjemność występować, razem w innymi gitarzystami, na scenie rekordu. W tym roku Leszek Cichoński tez zaproponował mi dołączenie do gitarzystów na scenie, ale odpuściłem. Za dużo obowiązków, w ubiegłym roku byłem „tylko” gościem, w tym roku natomiast mieliśmy swoje studio i scenę, a ja przyjechałem już jako redaktor naczelny Antyradia.

To, co bardzo nas ucieszyło to duża ilość osób, które do nas przychodziły, robiły sobie zdjęcia z naszymi prezenterami, cieszyły się z nami z bycia na tej fantastycznej imprezie! Odwiedził nas tez zespól Dire Straits Legacy, czyli kower band DS, w którym występuje kilku muzyków, grających w Dire Straits przed laty. Porozmawiałem z kilkoma z nim, a po wywiadzie zrobiliśmy sobie zdjęcie (jego autorem jest Czarek Skoczeń, nasz Marketing Manager).

Po 17.00 i zamknięciu naszego studia praca się nie skończyła. Wieczorem pojechaliśmy na festiwal 3majówka, na którym występował Nocny Kochanek. Manager zespołu, Marcin Biedny, zaproponował mi wręczenie zespołowi platynowej płyty za album „Randka W Ciemność”. Płytę wręczyłem, było zabawnie, jak to z kolegami z Nocnego bywa :).

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.