marcin@marcinbakiewicz.pl

Summercamp TBM i mój udział w projekcie

Summercamp TBM i mój udział w projekcie

W tym roku organizatorzy Summercampu Tak Brzmi Miasto ponownie zaprosili mnie do udziału w ich projekcie. O idei TBM i samym campie przeczytacie tutaj. Od siebie dodam, że to fantastyczna okazja na zdobycie mnóstwa wiedzy dla każdego, kto chce na poważnie wejść do show businessu jako muzyk i/lub manager.

Moją rolą na TBM jest przeprowadzanie wywiadów z osobami, które biorą udział w Summpercampie. Wierzę, że dzięki temu te osoby mogą „otrzaskać się” z sytuacją wywiadowczą, dla części z nich to pierwsze w ogóle wywiady, których udzielają. A dla mnie to okazja do poznania się z nimi i ich działaniami, bardzo cenna, bo z tych rozmów często wynikają fajne rzeczy, o których później mogę opowiedzieć na antenie Antyradia w swojej audycji Świeży Towar w Antyradiu, czy zaprezentować ich twórczość.

Poza tym to też fajna okazja do spotkania się ze znajomymi z branży muzycznej. Nic tak nie pomaga we wspólnych działaniach, jak spotkanie face to face, dlatego tak się cieszę, że znów możemy spotykać się osobiście na przeróżnych wydarzeniach.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.